Son çalıştığı okuldan öğrencisi ile sikiştiği için atılan seks düşkünü genç öğretmen, yeni okulunda ilk günlerini geçirirken öğrencilerle kaynaşmaya çalışıyor. Bu sırada okulun müdürü ile denk gelerek kısa bir sohbet ediyorlar fakat yavşak müdür bu hatuna sulanmaya başladığı sırada derse girmesi gerektiği için oradan ayrılıyor.

Derslerinde başarısız olan erkek öğrencisi ile bire bir eğitim vermek ister ve genç adam ile baş başa ders işlemeye başlarlar. Çocuk tam bir geri zekalı olduğu için tahtada yazan yazıyı bile okuyamıyor ve öğretmeni ciddi anlamda sinirlendiriyor. Sinirden bağırmaya başlayan kadın, biraz sakinleşmek ve öğrencisinin dikkatini toplamasını sağlamak için bir bacağını masaya kaldırıyor ve iç çamaşırını ona gösteriyor.

Bu sırada içeriye giren müdür, öğrencilerimizle bu şekilde konuşamazsın diyerek kadına yüksek sesle söylenmeye başlıyor. Aralarında yaşanan tartışma bittikten sonra sikiş makinesi olan öğretmeni odasına getiren müdür, genç öğrencisi ile birlikte grup yaparak bu kadını önlü arkalı beceriyorlar.

Leave a Reply